Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compara restul ofertelor, iar apoi alege-o pe cea mai buna.Aplica ACUM !!! SC INFOMUNCA RECRUITMENT SRL Recruteaza barbati, cupluri, femei cu sau fara permis de conducere pentru o companie din Marea Britanie care ofera servicii in ingrijirea persoanelor varsnice. NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE !!! NU SE CERE EXPERIENTA !!! Puteti opta sa lucrati ca si LIVE IN SAU DOMICILIARY CARE Beneficii Bilet de avion decontat de angajator + bilet autocar aeroport pana la destinatie (biletele se deconteaza dupa prima luna muncita) Salariul:in cazul in care optati pentru LIVE IN CARER este de 450 lire/saptamana, aveti cazarea si masa asigurata GRATUIT!!! in cazul in care optati pentru locul de munca DOMICILIARY CARER Plata pe ora este 7.80 si 8.20 lire/ora !!! in functie de pozitia pe care o sa lucrati, in plus puteti opta sa lucrati de noapte ca si live in, 75 lire/noapte. un carer cu experienta castiga intre 2000 si 3000 lire/ luna in functie de ore si ture de noapte facute !!! Cazare asigurata contra cost, 350-400/luna, chiria retinuta din salariu (veti locui singuri in camera, sunt incluse toate serviciile, inclusiv internet wireless) Masina de servici si combustibil oferite gratuit de catre companie. Telefon mobil Garantate 28 de zile concediu platite Compania ofera curs gratuit de pregatire in urma caruia o sa primiti o diploma recunoscuta pe tot teritoriul UK. Persoanele care nu au deloc experienta in domeniul acesta vor lucra in prima luna impreuna cu Carer experimentat. Salarizarea ramane intre 7.80 si 8.20 lire/ora !!!! (dupa prima luna o sa primiti clienti treptat in functie de experienta dobandita) Angajat cu contract de munca direct de companie. Asistenta in a obtine toate actele necesare pentru a lucra legal in UK + cont bancar. Se platesc bonusuri la sfasitul lunii pentru angajatii cu cele mai bune rezultate. Primiti vouchere care le puteti folosi in saloane de infrumusetare, frizerii, sali de fitness etc... Posibilitatea de a avansa in companie Garantam COMISION ZERO.Nimeni nu o sa va ceara nici un comision niciodata pentru acest loc de munca.

Cerinte

Sa vorbiti limba engleza incepator conversational NU SE CERE EXPERIENTA !!! NU EXISTA LIMITA DE VARSTA !!! Angajatorul accepta femei, cupluri, barbati !!! NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE

10 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja