Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferte in Austria pentru data de 29 decembrie îngrijire varstnici la domiciliu, pentru ingrijitoare /ingrijitori si asistente medicale Schimburi, la 4,6 sau 8 saptamani. SE OFERA salariu de 1300€ - 1700€(inclus in salariu, SVA si in perioada de pauza plus transport), cazare si masa se asigura gratuit. CERINTE: experienta îngrijire vârstnici minim 12 luni, nivel de limba Germana bun sau foarte bun, PLUS BONUS 170€ 22 Dec.-7 Ian pt Craciun ! Seriozitate și respect fata de persoanele în vârstă! Comisionul agentiei din Austria este de 300€ pt un an din primul salariu Trimiteti cv+foto . Taxa de consultanta 500 lei in momentul plecarii.

Cerinte

Seriozitate și respect fata de persoanele în vârstă! Comisionul agentiei din Austria este de 300€ pt un an din primul salariu Trimiteti cv+foto . Taxa de consultanta 500 lei in momentul plecarii.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja