Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

sc Infomunca SRL recruteaza o persoana responsabila si serioasa pentru a lucra ca si ingrijitor batran in Italia. Nu percepem comision sau alte taxe!!! Nu se cere experienta, doar sa vorbiti limba Italiana! Salarizare: 1000 euro/luna -Cazarea este oferita gratuit: locuiti in casa clientului -Mancarea: este oferita gratuit de catre client -Veti semna un contract de munca legal cu toate beneficiile incluse

Cerinte

Responsabilitati: -ingrijirea batranei: sa o ajutati cu mancarea, bautura, sa o schimbati, sa aveti grija sa isi ia medicatia la timp etc. -menaj casnic Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Limba ITALIANA la nivel conversational -Experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie -Persoana serioasa -Varsta candidatei trebuie sa fie cuprinsa intre 30 si 40 ani

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai