Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Cautam Ingrijitor la domiciliu (Live in Carer) Descriere job: Veti locui in casa persoanei pe care o veti ingriji; aceasta poate implica un menaj usor cum ar fi: spalat/calcat/ gatit/ insotire la programari/ cumparaturi. Responsabilitati: Veti locui in casa pacientului, ingrijindu-va de fiecare nevoie a acestuia. Aceasta poate include si menaj usor cum ar fi: spalat/calcat/ gatit, insotire la programari/ cumparaturi. Beneficii/ Avantaje: Cazare si masa gratuite Instruire inaintea de inceperea muncii (1-3 zile) Locuri de munca disponibile in diverse zone ale Londrei Salarizare atractiva Pentru fiecare 4 saptamani lucrate, aveti 1 saptamana libera. Aceasta poate fi considerata o mini-vacanta, timp in care va puteti vizita prietenii si rudele din tara, sau puteti vizita diferite zone turistice. Salarizare: 350 – 400 Lire Sterline/ saptamana

Cerinte

Cerinte: Experienta anterioara in ingrijire necesara. Poate fi din lucrul in spital/ clinica sau la domiciliu. Limba engleza nivel mediu-avansat Cursurile constituie avantaj Recomandarile constituie avantaj

5 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja