Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Interviuri în curs de desfășurare pentru posturile: - Îngrijitor bătrâni/Infirmier în Azile din Anglia - Îngrijitor bătrâni/Infirmier la domiciliul pacientului, în Anglia Se acceptă și cupluri sau grupuri de prieteni! Interviurile sunt în curs de desfășurare! Aplică și tu și programează-ți interviul! Înscrierile se fac în limita locurilor disponibile!

Cerinte

Beneficii : • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată; full-time, cu posibilitatea de e efectua ore suplimentare; • Concediu de odihnă plătit - 28 zile/an; • Salarizarea este cuprinsă între 7,60£/oră şi 10£/oră in functie de experiență și calififcare; • Cazarea este oferită, contra cost; • Suport în obţinerea National Insurance Number şi deschiderea contului bancar. Cerințe: • Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu-conversaţional; • Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs); • Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară; • Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori. Aplică ACUM!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai