Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment Srl recruteaza personal pentru a lucra in Marea Britanie, la ingrijire varstnici la domiciliu. PENTRU ACEST LOC DE MUNCA SE SOLICITA CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B SI ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL. NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIONE! BILETUL DE AVION ESTE PLATIT DE CATRE ANGAJATOR! Beneficii oferite: -transportul din Romania pana la locul de munca este suportat de catre angajator; -se lucreaza cu contract legal de munca incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie; -este asigurata masina de serviciu -chiria este asigurata contra-cost, cu plata din salariu, la finele fiecarei luni; Salariul: 7.2-8.2 lire/ora in functie de zile si orele de lucru

Cerinte

Candidatul ideal: – sa aiba o atitudine pozitiva – persoana comunicativa si dinamica – sa ai multa rabdare ,sa fie amabila si intelegatoare – posesor de permis de conducere – cunoscator de limba engleza – constituie avantaj experienta profesionala anterioara

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja