Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Descrierea jobului - Anglia Sc Infomunca Srl recruteaza personal pentru a lucra in Marea Britanie, la ingrijire varstnici la domiciliu. PENTRU ACEST LOC DE MUNCA SE SOLICITA CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B SI ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL. NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIONE! Beneficii oferite: -se lucreaza cu contract legal de munca incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie; -este asigurata masina de serviciu -chiria este asigurata contra-cost, cu plata din salariu, la finele fiecarei luni; Salariul: 7.2-8.2 lire/ora in functie de zile si orele de lucru

Cerinte

Candidatul ideal: – sa aiba o atitudine pozitiva – persoana comunicativa si dinamica – sa aiba multa rabdare, sa fie amabila si intelegatoare – posesor de permis de conducere – cunoscator de limba engleza – constituie avantaj experienta profesionala anterioara

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai