Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Srl recruteaza femei si cupluri pe a lucra in Marea Britanie, la ingrijire varstnici la domiciliu. PENTRU ACEST LOC DE MUNCA SE SOLICITA CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B SI ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL. Beneficii oferite: -transportul din Romania pana la locul de munca este decontat de catre angajator; -se lucreaza cu contract legal de munca incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie; -este asigurata masina de serviciu (cu cheltuieli aferente intretinerii, platite de angajator, inclusiv combustibilul) -chiria este asigurata contra-cost, cu plata din salariu, la finele fiecarei luni; Salariu: 7.2-8.2 lire/ora in functie de zile si orele de lucru

Cerinte

Se solicita limba Engleza la nivel conversational Carnet de conducere Categoria B Experienta in domeniu . PENTRU ACEASTA OFERTA NU SE SOLICITA COMISION! Fara taxe ascunse!

9 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja