Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectăm femei, bărbați, cupluri, pentru a lucra pe postul de Îngrijitor bătrâni/Infirmier/Asistent medical, în Anglia! Programe: - Infirmieri/Îngrijitori/Asistenți medicali în Azile, Clinici și spitale; - Infirmieri/Îngrijitori bătrâni la domiciliul pacientului.

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional; - Permis de conducere (doar pentru oferta de Infirmier la domiciliul pacientului!) - Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs); - Experienţă profesională (Cursuri de infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj; - Nu se solicită diplome/calificări pentru infirmieri/îngrijitori; - Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie (procedura NMC). - Seriozitate - Profesionalism - Disponibilitatea de a lucra pe o perioadă de minimum un an de zile Beneficii: - Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; - Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; - Concediu de odihnă plătit - 28 de zile/an; - Cazarea este asigurată contra cost; - Pentru postul de Infirmier/Îngrijitor batrani, salariile sunt cuprinse între 7,60 şi 10,00 lire pe oră, în funcție de calificare și experiență - Pentru postul de Asistent Medical, salariile sunt cuprinse între 9,00 și 20,00 lire pe oră, în funcție de calificare și experiență - Asistență în obținerea NINO și cont bancar - Posibiltate de dezvoltare profesională, salarizare progresivă Brilliant Recruitment vă oferă servicii complete, fără costuri! - Testare la limba engleză - pregătire pentru interviu - Realizarea CV-ului într-un mod profesionist - Ajutor în întocmirea dosarului de angajare - Asistență pe toată durata procesului de angajare, cât și după angajare Aveţi şansa de a lucra cu angajatori de top! Pe durata desfăşurării contractului veţi avea oportunitatea de avansare profesională şi salarială. Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai