Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza femei pentru a lucra ca si ingrijitoare varstnici LIVE IN in Anglia Nu percepem comision sau alte taxe!!! Nu se cere experienta, doar sa vorbiti limba Engleza!!! Pentru confortul dumneavoastră, puteți trece prin întreaga recrutare on-line, fără a părăsi locuinta. Va economisi timp și bani! Ce putem oferi? - Un loc de muncă legal în Marea Britanie acoperite prin contract conform normelor britanice, pentru o perioadă de timp nelimitata. Se primeste contract anterior plecarii din Romania. Durata contractului va fi pe perioada nedeterminata -Salarizare: 420 - 504 Lire pe saptamana in functie de experienta si performante -Cazarea este oferita gratuit: locuiti in casa clientului -Mancarea: este oferita gratuit de catre client -Inainte sa incepeti munca, veti participa la un training de 3 zile oferit de angajator. Pe perioada trainingului cazarea va fi oferita gratuit de angajator - Asistenta la obtinerea NINO si a contului bancar - Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Marea Britanie

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Limba Engleza la nivel conversational -Experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie -Persoana serioasa

15 pozitii disponibile 94 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai