Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Angajam personal pentru îngrijire batrani la domiciliu în Germania. Nu se percep taxe, comisioane de plasament, mediere sau alte costuri ascunse! Se ofera: - salariu: 1100-1200 euro net/luna; se achita in data de 15 a fiecarei luni - contract de minim 5 luni - masa, cazarea asigurate gratuit - transport asigurat gratuit dus- intors - 7 zile/sapt munca; 2-3 h libere/zi - program de lucru flexibil - inscriere la Schema de pensii - asigurare medicala Data de incepere a contractelor: iunie-iulie 2017.

Cerinte

- limba germană la nivel incepator spre mediu - seriozitate, profesionalism în execuția sarcinilor zilnice - atributii: gatit, hranit, administrare medicamente, cumparaturi, plimbari, curatenie, spalat rufe, programari la doctor. - cazier curat

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

25 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai