Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compara restul ofertelor, iar apoi alege-o pe cea mai buna. Aplica ACUM! Sc Infomunca Recruitment Srl recruteaza personal si din Romania pentru una din cele mai mari companii din Marea Britanie care ofera servicii in ingrijirea persoanelor varsnice NU SE PERCEP TAXE SAU ALTE COMISIOANE!!! BILET DE AVION PLATIT DE ANGAJATOR!!! Beneficii: Salarizare: Pentru 45 de ore lucrate pe saptamana, dupa ce se retrag taxele si costurile pentru chirie si cheltuieli, ramaneti cu 1000 de Lire NET/ luna. Bilet de avion platit de angajator (o sa fiti preluati gratuit de la aeroport)! Cazare asigurata contra cost, chiria retinuta din salariu (sunt incluse toate serviciile, inclusiv internet wireless) Masina de servici si combustibil oferite gratuit de catre companie. Telefon mobil Garantate 28 de zile concediu platit /an Compania ofera curs gratuit de pregatire in urma caruia o sa primiti o diploma recunoscuta pe tot teritoriul UK. Angajat cu contract de munca direct de companie. Asistenta in a obtine toate actele necesare pentru a lucra legal in UK + cont bancar. Posibilitatea de a avansa in companie (aproape toti managerii au inceput ca si ingrijitori) Garantam COMISION ZERO. Nimeni nu va cere nici un comision niciodata pentru acest loc de munca. Primiti suport si toate informatiile necesare odata ce ati ajuns in UK de la colaboratorul Infomunca . Fiecare persoana va avea la inceput alaturi de ea un ingrijitor cu vechime si experienta in cadrul companiei, care sa o indrume. Nu percepem comision!!!!

Cerinte

Cerinte obligatorii pentru cei care doresc sa lucreze la ingrijire varstnici Anglia: Sa vorbiti limba engleza la nivel conversational Sa aveti o experienta minima (macar in familie)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

18 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja