Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

ingrijitori batrani la domiciliu. Angajatorul doreste un contract de minim 6 luni, 37h/ saptamana in perioada initiala. Salarizare foarte buna in domeniu: 8.5 - 9£/h in functie de unde preferati sa lucrati. Se ofera cazare contra cost. Training gratuit, Asistenta la procurarea actelor Pentru aceasta pozitie se cere engleza nivel mediu. permis de conducere reprezinta un avantaj. De asemeni va pot oferi consultanta gratuita in domeniu ingrijire batrani in uk. Daca aveti intrebari sau dubii cu privire la anunturi ce le vedeti pe net sau pur si simplu doriti sa aflati mai multe despre acest tip de munca, cu plusuri si minusuri, hourly or anual rate, nu ezitati sa intrabati. Mai bine sa fiti informati de la perosna ce lucreaza si are experienta aici. Cum spun englezii, better worry then sorry

Cerinte

Limba engleza permis de conducere .

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai