Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca recruitment recruteaza femei cu permis de conducere pentru ingrijire batrani la domiciliu! Cea mai buna oferta!!! NU PERCEPEM TAXE SAU ALTE COMISIOANE!!! OFERTA: Salarizare: se castiga 7-8 Lire pe ora in functie de calificare si cate ore lucrati -Se lucreaza 50 de ore pe saptamana -Cazarea este oferita contra cost de catre angajator 70-100 lire/ saptamana cu cheltuieli incluse -Veti beneficia si de un training de 1 saptamana. In saptamana de training cazarea este oferita gratuit de catre angajator -Primiti masina de serviciu (toate cheltuielile aferente sunt platite de angajator, chiar si combustibilul) Responsabilități: • Trezirea clientului, ajutat sa se ridice din pat • Spălat, igiena personala și îmbrăcat • Prepararea mâncării • În general făcând paturi, sarcini domestice usoare, spălătorie • Asistență cu medicamentele NU PERCEPEM TAXE SAU ALTE COMISIOANE!!!

Cerinte

CERINTE -Sa vorbiti limba Engleza la nivel conversational -Permis de categoria B obligatoriu! -Sa aveti o experienta minima (macar in familie) -Disponibilitatea de a lucra pe termen lung -Trebuie sa fiti o persoana grijulie -Trebuie sa va placa sa aveti grija de persoane bolnave si in varsta.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja