Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o doamna pentru postul de infirmier - munca in echipa pentru Surrey, Anglia - fara comision, fara taxe Data training: 24 noiembrie!!! -Locatie: Surrey -Salariu: 7.35 lire pe ora - Se lucreaza permanent in echipa cu o alta colega ce sofeaza si care veti merge la domiciliile clientilor -Program de lucru: munca in ture (ture de dimineata si dupa amiaza) 8 pana la 12 ore pe zi, cu o zi libera pe saptamana. Se lucreaza pana la 60 ore saptamanal, ore garantate dupa primele 12 saptamani lucrate -Experienta: nu este necesara, insa este de dorit sa existe -Cazare: intre 60 si 80 lire saptamanal, poate fi platita din salariu -Training: 3 zile de training -Timpul petrecut intre clienti este platit -Concediu anual platit

Cerinte

- engleza - intermediar - disponibilitate de ajunge intre 20-23 in Anglia pentru training - experienta nu este necesara - pasaport valid cel putin 13 luni - 2 recomandari scrise de la 2 fosti angajatori - indiferent de domeniu

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja