Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam doamne/domnisoare, varsta obligatorie intre 25 si 60 ani pentru asistenta varstnici la domiciliu.Plecarile sunt rapide si garantate. Se cere rabdare cu persoanele in varsta, dorinta de a munci. Familiile angajatoare asigura cazarea si masa gratuit, iar salariul se plateste dupa cum urmeaza: - doamnele/domnisoarele care nu vorbesc limba italiana vor primi 600 euro lunar bani in mana -doamnele/domnisoarele care vorbesc limba italiana vor primi un salariu cuprins intre 700-800 euro lunar bani in mana. Se fac angajari si in luna decembrie!

Cerinte

30 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja