Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

• Anglia -ingrijire copii Locatii:London,Kent,Birmingham,Luton, Wirral,Halifax,Dartford, Essex,St Albans,Redhill,etc, Nivel engleza conversational experienta-minim 1 an Tip contract Full-time Nivel salarial 1000 - 1200lire/luna. masa si cazare-asigurate de famlie avantaj permis conducere Cerinte Principalele responsabilitati constau în a îngriji copii familiei gazdă, de a-i duce şi aduce de la şcoală sau grădiniţă, după caz, de a-i hrăni, de a se juca împreună cu ei şi de asemenea, de a face menaj uşor în casă, adică să ştearga praful, să curete cu aspiratorul, etc...

Cerinte

Experienta de minim 1 an in domeniu, este avantaj ,limba engleza nivel conversational, seriozitate,disponibilitate totala,atentie,bunavointa,etc. Asteptam CV urile dvs pentru interviu si primirea ofertei de munca. Descrierea firmei Firma acreditata de MMPSF ROMANIA,pentru recrutare si plasare forta de munca in strainatate

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane