Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZERO TARIF DE MEDIERE! Plecari rapide, chiar si in cuplu si avantaje considerabile! AVANTAJE - Sprijin post-plasament pe toata perioada contractului de munca - Acces la serviciul urgenta 24/7 - Cazare gratuita pe perioada trainingului, cazare pre-platita de angajator la momentul inceperii prestarii muncii si deducerea costurilor asociate din castig - Masa asigurata in timpul programului de lucru - Stagiu de pregatire gratuit, urmat de crestere salariala substantiala - Sansa de a-ti fi platit biletul de avion, in functie de CV si impresia lasata la interviu - Acces la un plan de cariera (sanse reale de promovare) - Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii unui cont bancar - Preluare de la aeroport - Pot fi acceptate si persoanele peste 55 de ani CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: ingrijire copii/ tineri internati in clinici medicale specializate private din UK • Natura contractului: de munca • Castigul: min. 6.70 - 7.20 GBP (in functie de varsta) pana la 8 GBP/ ora la finalizarea stagiului de pregatire • Ore suplimentare platite extra • Numarul de ore de munca: minim 39 ore/ saptamana, ture de zi si de noapte • 1-3 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul • 28 de zile de concediu/ an • Durata contractului: nedeterminata

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • NU se necesita calificare sau experienta in domeniu • Limba engleza la nivel conversational • Amabilitate, rabdare, seriozitate, comunicativitate • Abilitati de (auto)organizare si dorinta de munca • Stare medicala generala buna Va dorim succes, Banca de Joburi

15 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja