Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare pentru un domn de 86 ani (170 cm, 70 kg) in oraselul Rosenheim in apropriere de Munchen. Domnul a suferit un infarct miocardic, este inclus in nivelul 1 de ingrijire, are dementa si pierderi de memorie. Perioda: 3 luni Data începerii: 26.8.2014 Locul: Rosenheim, Germania Salariu atractiv + transportul achitat de agentie si o luna vacanta

Cerinte

Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel comunicativ (minimum A2) - Experienta in ingrijire - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu Beneficii: - Fara taxe de mediere, fara comisioane; - Cooperare de durata si de incredere cu o agentie cu experienta in domeniu de 10 ani; - Contactare regulata de catre coordinatorii SunSet pe durata aflarii in calatorie. Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. Va rugam sa nu uitati sa indicati numarul de telefon, pentru a va putea contacta cat mai rapid. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja