Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL angajeaza prin partenerii sai, personal pentru Azile de Batrani in Anglia - in special zona de sud. Beneficiati de traning la sosire in urma caruia obtineti diploma in domeniul ingrijirii batranilor recunoscuta in toata Marea Britanie - diploma ce ramane in posesia dumneavoastra. Salarizarea incepe de la £7.35-£7.57/ ora. Plata se va efectua la doua saptamani Beneficiati de concediu de odihna platit Aveti asigurare medicala, iar la nevoie beneficiati de concediu medical platit Uniforma de lucru gratuita Programul de lucru va fi de minim 35 ore/ saptamana cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare pentru cine doreste - obligatoriu se va semna pentru dorinta de a efectua ore suplimentare, si nu sunteti obligati/e la efectuarea acestora fara vointa dumneavoastra Referitor la cazare - aveti tot sprijinul oferit in acest sens, iar la sosirea in Anglia aceasta va fi pusa la dispozitia dumneavoastra contra cost, cost suportat din salariu.

Cerinte

Toti candidatii vor fi supusi unui interviu pe skype pentru verificarea cunostintelor de limba engleza. Se accepta persoane ce pot dovedi ca au ingrijit cel putin o persoana in varsta. Se va solicita o referinta de la aceasta sau apartinatorii sai, ori de la medicul de familie. Documente necesare: CV format standard - il veti primi de la compania noastra; copie buletin copie permis - daca detineti copie pasaport fotografie corp intreg - nu mai veche de 3 luni adeverinta - apt de munca - nu mai veche de 3 luni cazier judiciar - nu mai vechi de 3 luni

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja