Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare cu cunostinte de limba germana (min A2) pentru o doamna de 92 ani (42 kg, 159 cm), locuieste la casa pe pamant in Hamburg. Doamna se misca cu ajutorul rolatorului, insa necesita ajutor. Are incontinenta, are probleme cu sistemul circulator. Uneori poate fi necesara ingrijirea pe timp de noapte. Ingrijitoarea are la dispozitie propria camera cu baie. Perioda: 3 luni Data începerii: 29.7.2014 Locul: Hamburg, Germania Nivel salarial: pentru informatii ne contactati + achitam transportul si o luna vacanta

Cerinte

Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel comunicativ (minimum A2) - Experienta in ingrijire - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu Beneficii: - Fara taxe de mediere - Cooperare de durata si de incredere cu o agentie cu experienta in domeniu de 15 ani; - Contactare regulata de catre coordinatorii SunSet pe durata aflarii in calatorie. Inregistrarea Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. De ce sa te inregistrezi: 1. Avind ofertele de munca la dispozitie contactam doar persoanele inregistrate; 2. Cu ajutorul informatiei colectate din formularul inregistrat de D-stra, va putem alege un loc de munca cit mai avantajos. 3. Inregistrarea pe pagina noastra e gratis, sigura si nu va dura mult timp. Locuri de munca disponibile Nu sinteti multumit cu această oferta? Puteti gasi mai multe pe adresa web sau sfatuiti-ne o bona/ingrjitoare/, respectiv ingrijitor cu iscusinta si cistigati in schimb 100 Euro. Mai multe informatii le gasiti pe adresa noastra. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL Office Bratislava: Kopčianska 8-10, 85101 Bratislava, Slovacia

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja