Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca vrei sa lucrezi in Northamptom in domeniul ingrijirii batranilor la domiciliu, aplica acum!!! Conditii: - salariu de 8 lire/ora ( 1200- 1650 lire /luna) - program de lucru (minim 40 ore saptamana garantat) - posibilitatea de efectua ore suplimentare - plata se face de doua ori pe luna ( in a doua zi de vineri din luna si in ultima vineri a lunii) - cazarea este asigurata dar trebuie sa platiti dvs ca 100 lire/saptamana (utilitatile sunt incluse) - transportul Romania-Anglia este asigurat de compania angajatoarea si dedus mai apoi din salariu -contract pe perioda nedeterminata cu perioada de proba de 3 luni

Cerinte

- carnet de conducere cat B - engleza la nivel conversational - experienta ca asistenta sau infirmiera este un avantaj Responsabilitatile job-ului: - sa mergeti la domiciliul fiecarui pacient in parte si sa va ocupati de urmatoarele lucruri: spalat, schimbat, asistare la toaleta, cumparaturi, facut curatenie, calcat, etc. - sa fiti o persoana calda, sociabila si responsabila Fara taxe sau comisioane!!!!!

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai