Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Divaexim JOBS SRL recruteaza femei si cupluri pentru a lucra in Marea Britanie, la ingrijire varstnici la domiciliu! PENTRU ACEST LOC DE MUNCA SE SOLICITA CARNET DE CONDUCERE CATEGORIA B SI ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL ! FARA TAXE SAU COMISIOANE! . Beneficii oferite: -salariul este intre 7 si 8 lire pe ora in functie de calificare. -se lucreaza cu contract legal de munca incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie; -este asigurata masina de serviciu -chiria este asigurata gratuit pentru prima saptamana,mai apoi se retrage 300 de lire pe luna din salariul dvs. pentru chirie -se sustine un interviu direct cu angajatorul din Marea Britanie -candidatii sunt preluati de la aeroport si dusi la cazare -se ofera training gratuit Responsabilități: • Trezirea clientului • Spălat, toaleta și îmbrăcăminte • Prepararea mâncării • În general făcând paturi, sarcini domestice usoare, spălătorie • Asistență cu medicamentele

Cerinte

- engleza la nivel mediu conversational - permis de conducere categoria B - experienta in domeniul ingrijirii vartnicilor si/sau de condus in UK sunt un avantaj

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja