Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie:Ingrijire varstnici Marea Britanie Descriere profil: Conditii salariale: 909 -1350 Lire net pe luna (in functie de numarul de ore lucrate) Numarul de ore lucratoare/saptamana: 30- 50 ore Locatia: Marea Britanie, Experienta necesara: Experienta anterioara constituie avantaj Responsabilitati: -activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc) -oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice -pregatirea meselor pentru pacienti -administrarea medicamentelor -operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere) -vizite la domiciliul pacientilor -tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile

Cerinte

Cerinte: -detinerea permisului de conducere categoria B -detinerea propriului autovehicul reprezinta un avantaj -abilitati dezvoltate de comunicare -rabdare -inclinatii spre oferirea ingijirii paliative Limbi straine: Engleza- nivel mediu Educatie: Liceu/Scoala profesionala Competente specifice: Alte informatii -posibilitatea efectuarii orelor suplimentare -in cazul in care candidatul nu detine un vehicul propriu, angajatorul pune la dispozitia o masina (Toyota Aygo) contra sumei 240lire/luna (asigurarea inclusa) pana la achizitionarea propriului vehicul -angajatorul deconteaza 0,23 lire /mila parcursa zilnic de catre angajat (de la domiciliul propriu pana la ultimul client vizitat in aceea zi - one way).

80 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja