Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza ingrijitori varstnici la domiciliu pentru o companie din Marea Britanie Nu percepem comision!!! OFERTA: Salarizare: se castiga 7-8 Lire pe ora -Se lucreaza 50 de ore pe saptamana -Cazarea este oferita contra cost de catre angajator 70-100 lire/ saptamana cu cheltuieli incluse -Veti beneficia si de un training de 1 saptamana. In saptamana de training cazarea este oferita gratuit de catre angajator -Primiti masina de servici Responsabilități: • Trezirea clientului, ajutat sa se ridice din pat • Spălat, igiena personala și îmbrăcat • Prepararea mâncării • În general făcând paturi, sarcini domestice usoare, spălătorie • Asistență cu medicamentele

Cerinte

CERINTE -Sa vorbiti limba engleza la nivel conversational -Sa aveti o experienta minima (macar in familie) -Disponibilitatea de a lucra pe termen lung -Trebuie sa fiti o persoana grijulie -Trebuie sa va placa sa aveti grija de persoane bolnave si in varsta.

15 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja