Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

ingrijitoare varstnici la domiciliu pentru Anglia. Munca consta in ingrijirea si compania persoanelor varstnice, menajul la domiciliul acestora zi de zi. Activitatile zilnice includ: •asistenta primara a persoanei ingrijite •atentia pentru bunastarea acesteia •supravegherea si organizarea timpului pentru persoana ingrijita (jocuri, plimbari, conversatii) •lucrari casnice simple (mentinerea curateniei, cumparaturi, gatit) Salarizare: 1400lire lunar Benefici: - Cazarea se pune la dispozitie - 3 mese/zi Costuri: - 250 euro taxa mediere ( in ziua plecarii) - 120/ 130 euro transport (in functie de locatie)

Cerinte

Se cere limba engleza la nivel conversational obligatoriu. Nu se cere calificare. Se cere experienta minim doi ani in domeniu. Disponibilitate imediata. -------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai