Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti o persoana rabdatoare, careia ii pasa de cei din jur, iti putem oferi sansa extraordinara de a lucra legal in Anglia! Cautam persoane muncitoare si prietenoase, clientul nostru ofera training si posibilitatea de a castiga intre 1.500 - 1.700 Lire Sterline/luna plus ore suplimentare platite. Descrierea pozitiei: ingrijirea peroanelor varstnice la domiciliile acestora in Marea Britanie. Veti merge de la un domiciliu la altul oferind servicii de ingrijire. Vi se ofera masina de serviciu. RESPONSABILITATI: - Ajutor pentru igiena corporala, imbracarea pacientului, pregatirea pentru somn; - Administrarea medicamentelor necesare; - Cumparaturi, menaj usor. PROMOTIA LUNII NOIEMBRIE: Daca te inscrii in luna Noiembrie, in programul de Ingrijire varstnici in Marea Britanie, beneficiezi de 50% reducere din tariful de interviu! * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

- Carnet de conducere categoria B; - Cazier curat; - Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie; - Atitudine buna si dorinta de munca; - Experienta NU este obligatorie, dar reprezinta avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja