Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Descriere Job GGC selecteaza personal pentru ingrijire varstnici,pentru Marea Britanie.(health care) Nu se solicita experienta in domeniu, numai cunostinte de limba engleza, la nivel conversational.( A2,C1). Beneficii: - Candidatii nu platesc taxe - Renumeratie intre 7,50-8,20 lire/ ora. - Plecare rapida, de regula in aproximativ 1-2 saptamana - Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire; - Acest program ofera un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Marea Britanie si sa se realizeze pe plan profesional, in acest domeniu. - Compania asigura cazare contra cost, sau acorda sprijin in gasirea unei alte cazari, in cazul in care nu doreste cazarea care i se ofera. - Plata la 2 saptamini, bilunar, dupa inceperea muncii; - Posibilitate de relocare. - Interviu prin Skype cu compania din UK; Responsabilitati: • asigurarea confortului pentru batranul/batrana asistat/asistata. • acordarea ingrijirilor igienice zilnice • asistarea si transportul, • supravegherea starii de sanatate, • respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale, • completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Cerinte

Cerinte La acest program pot aplica persoanele care: - au cunostinte de limba engleza la nivel conversational, (A2, C1); - nu au incidente legat de cazierul judiciar; - au atitudine pozitiva, muncitori, seriosi si prietenosi.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai