Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Care Assistants asigura ingrijirea si sprijinul necesar si esential pentru clientii nostrii in toate aspectele vietii lor de zi cu zi. Ofera fiecarui client ingrijire personalizata, pentru a le permite sa continue sa se bucure de viata in propriile lor case, atata timp cat posibil, in acelasi timp promovand independenta acestora.

Cerinte

- Persoana dedicata, grijulie si rabdatoare - Abilitatea de a asculta bine, astfel incat sa ii puteti asista pe clienti sa ramana in contact cu lucrurile care conteaza cu adevarat pentru ei, chiar si in zilele grele. - Engleza Nivel Intermediar / Avansat - Permis de conducere obligatoriu - Desi reprezinta un avantaj, experienta sau calificarile nu sunt esentiale, deoarece veti beneficia de formare profesionala. Beneficiile pe care le oferim - £ 8,00/ora in timpul saptamanii si £ 9,00/ora in week-end - Masina asigurata de companie - Asigurare pentru masina - £ 0,15/mila pentru carburant - Cazarea si chiria primei luni asigurate de catre companie - 1 saptamana de training gratuit si eliberarea certificatului aferent - Posibilitatea de a avansa in cariera - Suport din partea supervizorului si asistenta de/a lungului perioadei de acomodare - Uniforme gratuite - Transport de la aeroport - Lectii de condus masina - Nu se percep alte costuri sau comisioane!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai