Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care Assistants asigura ingrijirea si sprijinul necesar si esential pentru clientii nostrii in toate aspectele vietii lor de zi cu zi. Ofera fiecarui client ingrijire personalizata, pentru a le permite sa continue sa se bucure de viata in propriile lor case, atata timp cat posibil, in acelasi timp promovand independenta acestora.

Cerinte

- Persoana dedicata, grijulie si rabdatoare - Abilitatea de a asculta bine, astfel incat sa ii puteti asista pe clienti sa ramana in contact cu lucrurile care conteaza cu adevarat pentru ei, chiar si in zilele grele. - Engleza Nivel Intermediar / Avansat - Permis de conducere obligatoriu - Desi reprezinta un avantaj, experienta sau calificarile nu sunt esentiale, deoarece veti beneficia de formare profesionala. Beneficiile pe care le oferim - £ 8,00/ora in timpul saptamanii si £ 9,00/ora in week-end - Masina asigurata de companie - Asigurare pentru masina - £ 0,15/mila pentru carburant - Cazarea si chiria primei luni asigurate de catre companie - 1 saptamana de training gratuit si eliberarea certificatului aferent - Posibilitatea de a avansa in cariera - Suport din partea supervizorului si asistenta de/a lungului perioadei de acomodare - Uniforme gratuite - Transport de la aeroport - Lectii de condus masina - Nu se percep alte costuri sau comisioane!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja