Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijitoare batani-Austria: Pentru ingrijitoare/ri (Pflegerinen) oferte la ingrijire varstnici salariul este intre 1350€ - 1600€ €/4 sapt./28 zile (aici sunt inclusi si banii pt asigurarea medicala si sociala care este de 158€/199€luna) in functie de pflegestufe al pacientului si de nivelul de limba germana si experienta ca ingrijitoare si nu in ultimul rind daca ingrijitaorea are sau sau nu certificat de ingrijitoare! Schimburile intre ingrijitoare se fac intre 4, 6 si 8 saptamani, in functie de cum doreste familia! Oferte pe linga salar: Pentru toate ofertele se ofera cazare, masa si transport platit integral dus intors in functie de locatia pacientului, de Landul unde locuieste in Austria, se va calatorii cu firma de transport cu care colaboram! -Cerinte de la ingrijitoare: Pentru toate cazurile se cere ca nivelul minim de limba germana sa fie mediu (un nivel european de B2. -Taxa consultanta 500 lei la data plecarii. -Ingrijitoarele vor plati un Provision agentiei colaboratoare din Austria 300€, in primul an, in al doilea 250€ iar din al treila 200€, provisionul v-a fi perceput din primul salariu! Im schimbul provisionului, vom oferi candidatelor oferte ferme pt ingrijire varstnici, noi ne ocupam de toate actele de care are nevoie candidata pt a lucra legal in Austria, agentia noastra se v-a ocupa de Gewerbe Anmeldung pentru Ingrijitoarele care nu il au deja pentru Austria, iar pentru cele care au deja Gewerbe agentia noastra il reactiveaza sau muta aceste acte ale ingrijitoarei in functie de locatia pacientului, daca Gewerbele este sters definitiv atunci se v-a face un alt Gewerbe! -Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail

Cerinte

-Cerinte de la ingrijitoare: Pentru toate cazurile se cere ca nivelul minim de limba germana sa fie mediu (un nivel european de B2. -Taxa consultanta 500 lei la data plecarii. -Ingrijitoarele vor plati un Provision agentiei colaboratoare din Austria 300€, in primul an, in al doilea 250€ iar din al treila 200€, provisionul v-a fi perceput din primul salariu! Im schimbul provisionului, vom oferi candidatelor oferte ferme pt ingrijire varstnici, noi ne ocupam de toate actele de care are nevoie candidata pt a lucra legal in Austria, agentia noastra se v-a ocupa de Gewerbe Anmeldung pentru Ingrijitoarele care nu il au deja pentru Austria, iar pentru cele care au deja Gewerbe agentia noastra il reactiveaza sau muta aceste acte ale ingrijitoarei in functie de locatia pacientului, daca Gewerbele este sters definitiv atunci se v-a face un alt Gewerbe! -Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail :

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja