Detalii loc de munca

Descrierea jobului

firma de consultanta din Medias selecteaza femei pentru ingrijit batrani in Austria se lucreaza cu Gewerbwe,echivalentul la persoana fizica autorizata in Romania se asigura contract de munca pe termen nelimitat,schimbul se face lunar sau la doua luni cazarea ,masa si transportul sunt asigurate de familie transportul se face dela adresa la adresa salariul este cuprins intre 1000-1500 euro,in functie de nivelul de dificultate al muncii si numar de persoane,NU SE PERCEPE COMISION LUNAR

Cerinte

cerinte cunoasterea limbii germane la nivel conversational experienta in ingrijirea batranilor,sau eventula cursul de ingrijire batrani experienta in treburile casnice acte necesare cv in limba romana copie color dupa actul de identitate fotografie cazier nu mai vechi de 3 luni cazier tradus in limba germana diplome,cursuri in original si traduse actele se trimit la adresa de email

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja