Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii pentru ingrijitoare persoane varstnice la domiciliu in Anglia: - Salariu: £1500 - £2000/luna (7700 pana la 11000 lei/luna) - Masa si cazare asigurate gratuit - 3 ore libere pe zi (timpul liber poate fi folosit in interes personal) - Program de lucru flexibil (de ex: 6-8 saptamani de munca si 2 saptamani libere acest program se respecta pe parcursul contractului de 12 luni) - 28 zile de concediu de odihnă plătit - Training intensiv pe parcursul a 5 zile care se tine in UK (cazarea si 2 mese/zi sunt aranjate de catre compania din Anglia) - Contract pentru un minim de 12 luni. Plecari in mai-iunie 2014.

Cerinte

• varsta intre 19-55 ani; • minim studii liceale • limba engleza la nivel conversational; • pasaport valabil , permis de conducere • un minim de experienta ca si angajata, voluntara, stagiara este bine venita • cazier curat • permis de conducere categ.B (optional)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja