Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Compania noastra are nevoie de ingrijitoare, infirmiere, de sex feminin, cu permis de conducere pentru zonele Wiltshire Swindon sau Cippenham Branch. - Salariul este £8,50 /h BRUT. In timpul weekend-ului (sambata de la ora 00:00 - duminica ora 23:59) este de £10,00 /h iar in timpul Bank Holiday este de £15,00 /h. Salariul este brut, inainte de taxe. - Salariul pentru primele 37.5 ore pe saptamana este de GBP 1.200 /luna NET, dupa taxe. Plata se face prin transfer bancar. Orele si programul sunt stabilite cu fiecare ingrijitor in parte dar este nevoie sa se lucreze cel putin un weekend la fiecare doua saptamani. Candidatele vor fi plătite în fiecare vineri din a doua saptamana a lunii. - - Chiria este gasita de angajator si pregatita cu 2-3 zile inainte de a ajunge in UK, costul acesteia este de aproximativ £80-90 /saptamana. Candidatii isi platesc singuri transportul pana in UK. - Costurile de deplasare intre domiciliul clientului sunt acoperite de catre angajator. Timpul petrecut intre clienti nu este platit si este limitat la maxim 30 minute conform orarului. Zile libere conform legislatiei din Marea Britanie. Contractul este pe o perioada nelimitata cu trei luni de proba.

Cerinte

Responsabilitățile pentru candidate: să hrănească pacientul, medicamentatia (pe baza de reteta), sa ii ajute să se îmbrace și să meargă la baie, igiena, curățenie, spalatul rufelor si asternuturilor, suport fizic si psihic, ajutorul persoanelor cu dificultati in deplasare si miscare. Candidatele trebuie să vorbească limba engleză B2. - Fiecare candidata va participa la training după ce ajung la job la chirie. Costul de formare este de £87 si este dedus in fiecare luna, timp de 6 luni (intreaga suma este returnata ingrijitorului daca ramane la companie pentru mai mult de 6 luni).f

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai