Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Conditiile jobului din Anglia sunt: 7,5 GBP/ora pt incepator si creste la 7,8 dupa absolvirea unui curs specific. Se lucreaza 37,5 ore/saptamana. Posibilitatea de a lucra extra exista. Salariul este brut, castigand minim 1200 GBP. Orele suplimentare se fac exclusiv la cererea salariatului si se platesc extra. Discutie personala intre angajator si candidat pentru plata orelor suplimentare. Nu trebuie depozit pt cazare. Pe perioada cat se rezolva actele proprietara este dispusa sa sustina persoanele financiar, drept urmare nu au nevoie de bani pt sustinere proprie. Costul pentru cazare este de 200 GBP / luna, cheltuieli incluse si se deduce din salariu. Trainingul specific se sustine financiar de angajator. Locatia este intre Northampton si Leicester, intr-un oras mai mic. Se asigura transportul pana la locatie (bilet avion+ridicare de la aeroport). Doar la prima plecare Se acorda 5 saptamani de concediu platit pe an.

Cerinte

-limba engleza conversational -aptitudine fizica si psihica pt a face fata cerintelor postului (ingrijire batrani) -sex: feminin- putem accepta si maxim 1 cuplu unde barbatul ar putea intra pe maintenance (aceleasi conditii salariale) - documente oficiale pentru plecare - Buletin, pasaport, cazier + tradus, cel putin 2 referinte

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai