Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-SE CAUTA URGENT O FEMEIE CU VARSTA PESTE 40 ANI,CU CUNOSTIINTE DE LIMBA FRANCEZA NIVEL MEDIU IN SUS,PENTRU INGRIJIREA UNUI BARBAT CU VARSTA DE 89 ANI CARE ARE UN ATAC CEREBRAL SI INCEPUT DE DEMENTA,SE DEPLASEAZA DOAR CU SCAUNUL CU ROTILE, NU STA DOAR LA PAT SE LUCREAZA PE BAZA DE DOCUMENTE LEGALE IN FRANTA LA PARIS SALARIU 1050E/LUNA/+ASIGURARE MEDICALA+TRANSPORT CU AVIONUL. INGRIJITOAREA TREBUIE SA AIBA EXPERIENTA CU PERSOANE CU DEMENTA ,NU IN ULTIMUL RAND DACA AVETI SAU NU CERTIFICAT DE INGRIJITOARE .SCHIMBUL SE VA FACE LA DOUA LUNI. CAMERA INGRIJITOAREI ESTE LA MANSARDA. INGRIJITOAREA TREBUIE SA FIE CU BUN SIMT,SI NEPRETENTIOASA ,CARE SA STIE CE INCLUDE MUNCA DE INGRIJIRE BATRANI.

Cerinte

INGRIJITOAREA TREBUIE SA-I PREGATEASCA MEDICAMENTATIA,SA I-O ADMINISTREZE,SA -L AJUTE LA DEZBRACAT SI IMBRACAT,IGIENA CORPORALA,SA-I SCHIMBE PAMPERS,SA-L AJUTE LA TOALETA(CURETE).IN CASA EXISTA SCAUN CU ROTILE,SCAUN PENTRU TOALETA,PAT MEDICAL. TAXA CONSULTANTA: - 500 LEI IN MOMENTUL IN CARE ATI FOST SELECTATA SI SEMNATI CONTRACTUL CU AGENTIA DIN AUSTRIA. -400 EURO PENTRU 12 LUNI DIN PRIMUL SALARIU PENTRU AGENTIA COLABORATOARE DIN AUSTRIA. Alte informații: TRIMITETI CV IN LIMBA FRANCEZA SI ROMANA CAT MAI COMPLEX SI SCRIETI IN DETALIU DESPRE FOSTURILE LOCURI DE MUNCA CA SI INGRIJITOARE . DEASEMENI APLICATI FOTO IN PICIOARE PE CV.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja