Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-FEMEI PENTRU INGRIJIRE (Pflegerinen)-VARSTNICI PENTRU AUSTRIA . SE LUCREAZA PE BAZA DE DOCUMENTE LEGALE IN AUSTRIA PE BAZA DE GEWERBE ANMELDUNG. SALARIU 1200/LUNA( plus banii de asigurare de sanatate si sociala de 158 E/luna) IN FUNCTIE DE PFLEGESTUFE AL PACIENTULUI SI DE NIVELUL DV-STRA DE LIMBA GERMANA SI EXPERIENTA CA INGRIJITOARE SI NU IN ULTIMUL RAND DACA AVETI SAU NU CERTIFICAT DE INGRIJITOARE .

Cerinte

PENTRU TOATE OFERTELE SE OFERA CAZARE, MASA SI TRANSPORT DE 140 E DUS-INTORS . PENTRU TOATE OFERTELE SE CERE NIVEL MEDIU DE LIMBA GERMANA UN NIVEL EUROPEAN B2 SI EXPERIENTA CA INGRIJITOARE IN DOMENIU. Alte informații: TAXA CONSULTANTA 500 LEI IN MOMENTUL IN CARE ATI FOST SELECTATA SI SEMNATI CONTRACTUL CU AGENTIA DIN AUSTRIA. 400 EURO DIN PRIMUL SALARIU PENTRU AGENTIA COLABORATOARE DIN AUSTRIA(pentru 12 luni). TRIMITETI CV IN ROMANA CAT MAI COMPLEX SI SCRIETI IN DETALIU DESPRE FOSTURILE LOCURI DE MUNCA CA SI INGRIJITOARE . DEASEMENI APLICATI FOTO IN PICIOARE PE CV .

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja