Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijitor - Austria -1500 EUR / lună Descriere job: OFERTE in Austria pentru.îngrijire varstnici la domiciliu, pentru .ingrijitoare si asistente medicale Schimburi, la 4,6 sau 8 saptamani. SE OFERA salar de 1500€ - 1700€(inclus in salar, SVA si in perioada de pauza plus transport), cazare si masa se asigura gratuit. CERINTE: experienta îngrijire vârstnici minim 12 luni, nivel de limba germana bun sau foarte bun. Comisionul agentiei din Austria este de 300€ pentru un an din primul salariu . Seriozitate și respect fata de persoanele în vârstă! Taxa de consultanta 500 lei in momentul plecarii

Cerinte

CERINTE: experienta îngrijire vârstnici minim 12 luni, nivel de limba germana bun sau foarte bun. Comisionul agentiei din Austria este de 300€ pentru un an din primul salariu . Seriozitate și respect fata de persoanele în vârstă! Taxa de consultanta 500 lei in momentul plecarii Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail...

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja