Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia Sunset24, una din specialistele in domeniul servicilor 24/ 24 de ingrijire batrani, va ofera o varietate mare de posturi pentru Germania. Puteti obtine: -un loc de munca serios si legal intr-o companie internationala, care s-a specializat din anul 2004 in domeniul servicilor de ingrijire batrani in tari vorbitoare de germana. -Un salar stabil si constant - Plata contribuțiilor de asigurări de sănătate și a contribuțiilor de asigurări sociale de către compania Sunset24 - Cea mai mare varietate de locuri de munca actualizate zilnic. -Posibilitatea de a va cauta singur un post potrivit -Un post de lucru imediat si fara taxe de intermediere -Cazare gratuita si mancare la familie -Servicii profesionale si ajutor pe tot parcursul colaborarii noastre -Organizarea transportului la familie , bonus pentru calatorie. La turnusurile mai lungi (2-3 luni) plata transportului o preia agentia noastra. -Personal placut si competent pe care va puteti baza intotdeauna

Cerinte

Conditii: • cunostinte de limba germana • Experienta in ingrijirea batranilor • Inregistrarea in cadrul companiei noastre Inregistrarea pe site-ul agentiei Sunset24 este gratuita si fara obligatii. Specialistii nostri va vor contacta cel tarziu in 48 de ore

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

40 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai