Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Sunset24, una din specialistele in domeniul servicilor 24/ 24 de ingrijire batrani, va ofera o varietate mare de posturi pentru Germania. Puteti obtine: -un loc de munca serios si legal intr-o companie internationala, care s-a specializat din anul 2004 in domeniul servicilor de ingrijire batrani in tari vorbitoare de germana. -Un salar stabil si constant - Plata contribuțiilor de asigurări de sănătate și a contribuțiilor de asigurări sociale de către compania Sunset24 - Cea mai mare varietate de locuri de munca actualizate zilnic. -Posibilitatea de a va cauta singur un post potrivit -Un post de lucru imediat si fara taxe de intermediere -Cazare gratuita si mancare la familie -Servicii profesionale si ajutor pe tot parcursul colaborarii noastre -Organizarea transportului la familie , bonus pentru calatorie. La turnusurile mai lungi (2-3 luni) plata transportului o preia agentia noastra. -Personal placut si competent pe care va puteti baza intotdeauna

Cerinte

Conditii: • cunostinte de limba germana • Experienta in ingrijirea batranilor • Inregistrarea in cadrul companiei noastre Inregistrarea pe site-ul agentiei Sunset24 este gratuita si fara obligatii. Specialistii nostri va vor contacta cel tarziu in 48 de ore

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

40 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja