Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In numele clientului nostru, un renumit furnizor in industria de 'Ingrijire la domiciliu' din Anglia, angajam persoane serioase, muncitoare si responsabile. Data de inceput: IMEDIAT, incepand cu luna Noiembrie 2015

Cerinte

Cunostine de limba engleza, nivel conversational Detinerea unui permis de conducere categoria B constituie avantaj, insa NU ESTE conditie obligatorie Salariu si beneficii: Contract de munca direct cu angajatorul; Training gratuit; 48 de ore minimum garantate pe saptamana; Venit lunar minimum 1.800 GBP, si poate creste in functie de disponibilitatea ta si a numarului de ore saptamanal lucrate; Cheltuieli de transport decontate de companie; 2 lectii de condus pentru angajatii ce detin permis de conducere; Plata in avans a chiriei pentru prima luna + cea a depozitului - valoarea chiriei este rambursabila din salariu, conform unui plan agreat de comun acord; Construirea unei cariere in domeniul ingrijirii la domiciliu.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja