Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce Iti oferim? - Vei semna un contract de munca direct cu un Angajator de Top din Anglia; - Vei beneficia de un training de specializare gratuit in meseria de "Ingrijitor la domiciliu " organizat de Angajator; - Iti garantam un numar de minimum 48 de ore lucrate pe saptamana, ceea ce va aduce venitul tau lunar la un nivel de minimum 1.800 GBP; Acesta poate creste in functie de disponibilitatea ta si a numarului de ore saptamanale indeplinite; - Vei dispune de masina de serviciu, si in plus iti vom asigura 2 sedinte de condus cu un instructor autorizat astfel incat tu sa te poti simti confortabil pe drumurile din UK, daca este cazul; - Iti vom deconta cheltuielile cu transportul (autobuz sau masina, dupa caz); - Te vom ajuta cu identificarea unei locuinte si iti vom plati in avans chiria pentru prima luna + depozitul - valoarea chiriei este rambursabila din salariu, conform unui plan agreat impreuna cu tine; - Iti oferim oportunitatea de a-ti construi o noua cariera in domeniul " Asistentei si ingrijirii la domiciliu pentru persoane in varsta "

Cerinte

Ce avem nevoie de la tine? - sa fii o persoana calma, rabdatoare, cu bune abilitati de comunicare si ascultare; - sa cunsosti limba Engleza la NIVEL CONVERSATIONAL; - sa ai o minima experienta in ingrijirea persoanelor varstnice fie ele si din familie SAU sa fi absolvit o scoala medicala la orice nivel consituie avantaj Detinerea unui permis de conducere categoria B nu este obligatorie, insa constituie un avantaj.

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja