Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ca ingrijitor la domiciliu domiciliar, angajatul va primi un portfoliu de clienti pe care ii va vizita pe parcursul zilei. Acesta se va ingriji de starea acestor batrani atat fizica cat si psihica ajutandu-i sa isi mentina un stil de viata activ din punct de vedere social, si oferindu-si suportul in vederea pastrarii igienei personale si de asemenea a curateniei casei. Pentru serviciile lor, candidatii vor fi rasplatiti astfel: - acordarea unui numar minim saptamanal de 40 de ore lucrate, cu posibilitatea de a suplimenta numarul de ore; - salariu lunar in mana in cuantum de 1.300 - 1.800 de lire, in functie de numarul de ore saptamanal lucrate; - training gratuit care dureaza 3 zile; - acordarea a 2 sedinte de condus cu un instructor autorizat pentru ca angajatii sa se simta confortabil pe strazile din UK - daca este cazul; - angajatorul se va ocupa de identificarea unei locuinte si de plata in avans a chiriei aferente primei luni si pe cea a depozitului, urmand ca suma aferenta chiriei sa fie retrasa din salariu in timp conform unui plan de rambursare agreat impreuna cu angajatorul; - semnarea unui contract de munca cu un angajator de top din Anglia din domeniul ingrijirii la domiciliu.

Cerinte

Pentru a putea intra in procesul nostru de selectie, candidatul trebuie sa: - fie o persoana sociabila, rabdatoare, usor adaptabila la o noua cultura; - aiba cunostinte de limba Engleza, nivel conversational; Detinerea unui permis de conducere categoria B reprezinta avantaj. Detinerea unei diplome ca urmare a absolvirii unei scoli medicale la orice nivel nu este obligatorie, insa constituie avantaj. Daca te identifici cu descrierea de mai sus, asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja