Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ca ingrijitor la domiciliu de tip live-in, vei locui 24 / 24 impreuna cu batranul / familia care ti se da in grija, la resedinta acestuia. Responsabilitatile tale vor consta in: Asigurarea unei vieti sociale active; Asigurarea suportului in toate aspectele legate de igiena personala; Asigurarea suportului pentru indeplinirea diverselor sarcini de natura casnica.

Cerinte

Daca esti o persoana calma, rabdatoare, sociabila, cu bune abilitati de comunicare, daca ai abilitati de comunicare in limba engleza nivel mediu - conversational, si ai experienta in domeniul asistentei sociale (persoane straine sau din familie, la domiciliu sau in institutii specializate) SAU ai absolvit o scoala medicala la orice nivel, noi te asteptam sa faci parte din echipa noastra si suntem gata sa iti oferim: Salariu de 460 - 500 GBP / saptamana in functie de complexitatea sarcinilor; Asigurare medicala dupa perioada de proba; Transfer de la aeroport; Suport pe toata perioada contractului. Asteptam aplicatia ta la adresa de e-mail.

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja