Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Îți place să conduci? Vorbești limba engleză la nivel conversațional? Brilliant Recruitment vine cu OFERTA DE ANGAJARE - Asistență la domicilul pacientului Marea Britanie - fără experiență! Selectăm femei și bărbați pentru a lucra pe postul de Îngrijitor/Infirmier la domiciliul pacientului! Interviu online, plecare imediată! Beneficii: - Salariul este cuprins între 8,50 și 10 lire pe oră - Cazare asigurată, contra cost - Contract pe perioadă nedeterminată - 28 de zile de concediu plătit pe an - Mașină de serviciu și combustibil, fără costuri - Diurnă - Lecții de condus Brilliant Recruitment - Alegerea numărul 1 a Angajatorilor și a Candidaților, Lider în Selecție Internațională!

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - Permis de conducere categoria B - Seriozitate - Profesionalism - Disponibilitate de a lucra pe o perioadă de minimum un an de zile

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane