Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza ingrijitoare copii (bona) pentru o cresa privata din Cluj-Napoca NU percepem comision ! Ce ofera angajatorul: Salarizare: se ofera 1500 de lei net/luna Se va plati si al 13-lea salariu Program de luni pana vineri, 8 ore pe zi intre orele 8:00-4:00 Atributii: - Primeste copiii dimineata, preia si obiectele personale ale copiilor si asigura securitatea lor pana la sosirea educatoarei - Supravegheaza copiii si ii ajuta la toaleta si la spalat - Ajuta copiii la masa cu educatoarele - Ajuta copiii la imbracat si la incaltat, ii schimba de scutece daca este cazul, - Ii insoteste la plimbare si la joaca in curte - Supravegheaza somnul copiilor in dormitor - Participa la activitatile zilnice si la educatia copiilor

Cerinte

Se cauta o persoana: -Calma, responsabila, iubitoare de copii -Se cere sa aveti experienta ca si ingrijitoare copii/ bona, dar nu este nevoie de calificare in domeniu

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai