Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam pe termen lung, personal cu varste cuprinse intre 28-54 ani, cunoscatoare de limba romana, maghiara, engleza, franceaza, germana etc. perntru ingrijit batrani si menaj la domiciliu, cu viza de lucru. Salariul oferite este intre 4000-4500 lei garantat de Statul Izraelian + fonduri de pensii si asigurare medicala. Oferim sprijin financiar petru cheltuielile aferente plecarii in Izrael. Suntem firma acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale Inspectia Muncii!

Cerinte

-să ştie să îngrijească bătrâni bolnavi şi neajutoraţi. -să ştie să gătească bine şi să conducă gospodăria casei. -să fie cinstite şi adaptabile. -Pentru informatii suplimentare contactati-ne cu incredere! Sf. Gheorghe, 520019 Bul.Grigore Balan, nr.1, biroul.13, Jud.Covasna Program de lucru cu publicul de luni până vineri între orele 10,30 - 14,30.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

6 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja