Detalii loc de munca - Israel

Descrierea jobului - Israel

-Suntem o firma acreditata de Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale Inspectia Muncii - Inspectoratul Teritorial de Munca din Sf. Gheorghe, Jud. Covasna. -Angajam persoane perntru ingrijit batrani si menaj la domiciliu in Israel (Legal). -Pot candida Doamne/ Domnisoare sanatoase care au varste cuprinse intre 28-54 de ani. -Casa si masa asigurata in cadrul familiei, sunteti socotita ca membra de familie, asigurare medicala pe contul familiei. -Pe langa salariul beneficiati si de alte drepturi banesti conform legislatiei referitoare la muncitorii straini din domeniul ingrijirii oamenilor in varsta. --O zi libera pe saptamana iar daca familia solicita serviciile dvs. veti fi platite in plus.

Cerinte

-sa stie sa ingrijeasca batrani bolnavi. -sa stie sa gateasca bine si sa conduca gospodaria casei. -sa fie sociabile, comunicative, discrete si cinstite. -persoanele vorbitoare limba maghiara, franceza, engleza, germana, au avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai