Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare cu cunostinte de limba germana (min .A2) pentru o doamna de 81 ani ( 163 cm, 60 kg) la apartament in Frankfurt. Doamna este inclusa in nivelul de ingrijire 1, are dementa senila, reumatism, diabet, are stari de anxietate si depresie. De 2 ori pe zi il viziteaza serviciul Pflegedienst. Perioda: 3 luni Data inceperii: 20.8.2014 Locul: Frankfurt, Germania Salariu atractiv + transportul achitat de agentie si o luna vacanta

Cerinte

Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu Beneficii: - Fara taxe de mediere, fara comisioane; - Cooperare de durata si de incredere cu o agentie cu experienta in domeniu de 10 ani; - Contactare regulata de catre coordinatorii SunSet pe durata aflarii in calatorie. Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. Va rugam sa nu uitati sa indicati numarul de telefon, pentru a va putea contacta cat mai rapid. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL Office Bratislava: Kopcianska 8-10, 85101 Bratislava

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja