Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare cu limba germana pentru o doamna mobila de 86 de ani (165cm, 49kg) in Frankfurt. Doamna este inclusa in nivelul 2 de ingrijire, se misca cu ajutorul rolatorului, are dementa, abilitati de orientare slabe, Nu are incontinenta. Perioda: 3 luni Data începerii: 13.9.2014 Locul: Frankfurt, Germania Salariu: pentru a afla suma remunerarii va rugam sa ne contactati Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire persoane varstnice - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu

Cerinte

Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. Va rugam sa nu uitati sa indicati numarul de telefon, pentru a va putea contacta cat mai rapid. Va oferim: - cooperare cu un partener de incredere cu experienta in domeniu de 10 ani; - lucru pe timp indelungat cu plecari pe cite 3 luni; - va asiguram cu lucru rapid si fara taxe de mediere, fara comisioane; - remunerare echitabila (pentru a afla nivelul salariului va rugam sa ne contactati) - servicii profesionale pe perioada cooperarii - bonus de calatorie si alte beneficii 10 ANI CU VOI ! SUNSET Blvd. SRL

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja