Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare cu limba germana pentru o doamna de 82 ani (168cm, 70 kg) in orasul Bad Homburg (22 km de Frankfurt). Doamna se misca mai putin (cu ajutor), are dementa, hipertensiune arteriala, are fractura, deseori este dezorientata. Perioda: 2 luni Data începerii: 21.11.2014 Locul: Bad Homburg, Germania Pentru informatii despre nivelul remunerarii va rugam sa ne contactati Va oferim: - Imagine de ansamblu asupra pietei fortei de munca in Germania - Venit stabil si regulat - Plecari pe termine de 1-3 luni, si o luna vacanta platita - Oportunitatea de a alege din ofertele noastre dupa propriile cerinte - Posibilitatea de a lucra imediat si fara taxe de mediere - Ajutor in orice situatii ce intervin pe parcursul aflarii in strainatate (la locul de munca)

Cerinte

Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire persoane varstnice - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. Despre Agentie : Agentia SunSet Blvd. se ocupa cu furnizarea serviciilor personale din anul 1998. Datorita functionarii noastre de succes pe piata slovaca din 2004, ne-am extins domeniul de aplicare si in strainatate. Incepand cu anul 2005, ne-am specializat in furnizarea de servicii de ingrijire in tarile vorbitoare de limba germana. Scopul nostru este de a deveni o agentie globala de renume specializata in servicii de ingrijire si servicii auxiliar de leasing personal, cu un accent pe servicii de inalta calitate si satisfactia maxima a clientilor si angajatilor nostri. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja