Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam ingrijitoare cu cunostinte de limba germana pentru o doamna de 83 de ani (150cm, 47 kg) in Hamburg. Doamna este inclusa in nivelul 1 de ingrijire, cu mobilitate redusa, se misca cu ajutorul rolatorului, are dementa, insuficienta cardiaca, hipertensiune, cateter. Uneori este necesara ingrijire pe timp de noapte. Ingrijitoarea va avea la dispozitie propria camera cu acces la internet. Perioda: 3 luni Data începerii: 28.10.2014 Locul: Hamburg, Germania Pentru informatii despre nivelul remunerarii va rugam sa ne contactati Va oferim: - Imagine de ansamblu asupra pietei fortei de munca in Germania - Venit stabil si regulat - Plecari pe termine de 1-3 luni, si o luna vacanta platita - Oportunitatea de a alege din oferte noastre dupa propriile cerinte - Posibilitatea de a lucra imediat si fara taxe de mediere - Ajutor in orice situatii ce intervin pe parcursul aflarii in strainatate (la locul de munca)

Cerinte

Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire persoane varstnice - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja